Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu rozszerza i optymalizuje środowisko bazodanowe dzięki rozwiązaniom Oracle

redstack-medical

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu rozszerza i optymalizuje środowisko bazodanowe dzięki rozwiązaniom Oracle

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu zdecydował o rozbudowie istniejącej infrastruktury serwerowej w związku z rosnącą liczbą lokalizacji, zwiększoną ilością danych i prowadzonych procesów. Szpital na co dzień wykorzystuje system medyczny oparty na technologii Oracle. Ze względu na potrzebę rozbudowy środowiska bazodanowego Oracle Database, Szpital zdecydował o pozyskaniu dedykowanego rozwiązania firmy Oracle do wykorzystania technologii Hard Partitioning. Rozwiązanie to pozwoliło na optymalizację wykorzystania licencji bazodanowych i umożliwiło wdrożenie rozwiązań High Availability pomiędzy ośrodkami Szpitala.

Obecne środowisko Szpitala zostało rozszerzone o nowoczesne systemy sprzętowo-programowe Oracle Database Appliance w wersji X9-2-HA. Dodatkowo dostarczono licencje na oprogramowanie do wirtualizacji odpowiednie dla zbudowanego środowiska. Realizacja procesu zakupu należała do Red Stack Poland, partnera Oracle Polska.

Dostarczony sprzęt i oprogramowanie Oracle umożliwiły Szpitalowi uzyskanie wydajnego i niezawodnego systemu, który w przyszłości może być łatwo rozszerzony o dodatkowe zasoby, dzięki wirtualizacji. Infrastruktura IT Szpitala została znacznie rozbudowana, co pozwala na skalowalność środowiska bazodanowego.

Oracle to firma zajmująca się technologiami chmurowymi. Zapewnia organizacjom na całym świecie infrastrukturę i oprogramowanie IT, które pomagają im wprowadzać innowacje, podnosić wydajność i zwiększać efektywność. Firma Oracle stworzyła również pierwszą na świecie i jedyną autonomiczną bazę danych, która pomaga organizować i zabezpieczać dane Klientów.

Red Stack Poland jest wiodącym dostawcą usług, sprzętu i oprogramowania specjalizującym się w usługach profesjonalnych i utrzymaniowych oraz środowiskach bazodanowych. Posiada wyjątkowo doświadczony i zaangażowany zespół ekspertów, który stale czuwa nad aktywnym poszukiwaniem kompleksowych i optymalnych rozwiązań dopasowanych do wymagań środowiska biznesowego Klienta, wdrażaniem innowacyjnych technologii oraz profesjonalnym prowadzeniem projektów. Zespół technologicznych konsultantów Red Stack Poland zapewnia wysokie bezpieczeństwo, elastyczność i stałą jakość świadczonych usług oraz profesjonalną obsługę zdalną jak i onsite.

Red Stack Poland jest członkiem społeczności Oracle Partner Network i jako Partner Oracle posiada bogate doświadczenie w dostarczaniu klientom licencji i sprzętu Oracle, w tym rozwiązań technologii chmurowych Oracle Cloud, poparte certyfikatem Sell Expertise in Oracle Cloud Platform in Eastern Europe.