Business Development Manager

Lokalizacja: Warszawa, praca zdalna

Technologie: Oracle Database

Twój zakres obowiązków:

  1. Współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży spółki oraz rozwój biznesu.
  2. Pozyskiwanie nowych klientów dla spółki.
  3. Prowadzenie rozmów handlowych z klientami i negocjacje umów.
  4. Planowanie i realizacja działań poszerzających ofertę spółki.
  5. Nadzór nad realizacją kluczowych projektów.
  6. Identyfikacja ryzyk i przygotowanie działań zaradczych.
  7. Przygotowywanie raportów z realizacji sprzedaży.
  8. Współpraca z innymi działami spółki.
  9. Raportowanie do zarządu.

Nasze wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe.
  2. Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, przy realizacji projektów techniczno-technologicznych, preferowane 5 lat.
  3. Doświadczenie we współpracy z dużymi firmami technologicznymi.
  4. Doświadczenie w realizacji projektów z sektora publicznego.
  5. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  6. Doświadczenie w negocjacjach bezpośrednich.
  7. Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami oraz biznesowe podejście do innowacji.
  8. Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.
  9. Wysokie kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole.
  10. Zdolność analitycznego myślenia.
  11. Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  1. Czeka na Ciebie samodzielne stanowisko pracy oraz możliwość bezpośredniej współpracy z Zarządem Spółki.
  2. Oferujemy Ci realny wpływ na strategię sprzedaży spółki i rozwój firmy, sprawczość i odpowiedzialność.
  3. Oferujemy udział w wypracowanych zyskach i ustalamy schemat wynagradzania dopasowany do Twoich priorytetów.
  4. Dajemy Ci możliwość dostosowania kontraktu B2B do Twoich preferencji.
  5. Dajemy Ci również możliwość dostosowania czasu pracy do Twoich preferencji (work-life balance oraz praca zdalna).
  6. Czeka na Ciebie praca przy rozwijaniu ciekawych projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii na terenie Polski i w UE.
  7. Nasza atmosfera pracy to dobra współpraca w zgranym zespole, od którego można się wiele nauczyć.