Partner Oracle do usług

young-business-colleagues-working-busy-open-plan-office

Partner Oracle do usług

Jesteśmy członkiem społeczności Oracle Partner Network od początku naszej działalności i jako partner firmy Oracle posiadamy bogate doświadczenie w sprzedaży licencji i sprzętu Oracle, w tym rozwiązań opartych o kompleksowe systemy sprzętowo-programowe oraz technologii chmurowych Oracle Cloud poparte certyfikatem Sell Expertise in Oracle Cloud Platform in Eastern Europe.

Dostarczamy odpowiednio dobrane usługi i produkty do potrzeb klienta pod względem wydajności i bezpieczeństwa. Pomagamy optymalnie wykorzystać infrastrukturę chmurową nowej generacji Oracle w celu szybkiej obsługi kluczowych obciążeń klientów. Łączymy usługi Oracle, nowoczesne zabezpieczenia oraz zintegrowane zasoby obliczeniowe i w ten sposób zapewniamy korzyści płynące z najnowszych rozwiązań IT.

Dla firm poszukujących wysokiej wydajności, doskonałej skalowalności i niezrównanej niezawodności infrastruktury w modelu on-premise i chmury obliczeniowej, Oracle stał się wiodącym dostawcą technologii. Analizując ofertę firm technologicznych zajmujących się infrastrukturą jako usługą, Oracle jest właściwym wyborem dla dużych przedsiębiorstw, które potrzebują przetwarzać duże ilości danych w sposób bezpieczny i łatwy. Dostarczana przez producenta platforma przechowywania danych zapewnia użytkownikom pełną kontrolę operacji, niezależnie od tego czy chodzi o wirtualizację, czy zarządzanie serwerami, pamięcią masową i centrami danych. Poza tym rozwiązania nowej generacji Oracle zaprojektowane dla przedsiębiorstw zapewniają wysoką wydajność, która obsługuje przetwarzanie w czasie rzeczywistym ogromnych zbiorów danych i dużą ilość operacji wejścia/wyjścia na sekundę oraz znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa systemu.

Bez względu na to, jak trudne jest zadanie adresowane przez klienta, jesteśmy wyspecjalizowanym ekspertem i dostawcą rozwiązań, jeśli chodzi o wdrożenia technologii Oracle. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje rekomendację odpowiednich produktów, rozwiązań i usług spośród szerokiej oferty firmy Oracle, atrakcyjną cenę oraz świadczenie usług wdrożenia i utrzymania zgodnie z zaleceniami producenta. Posiadamy ponad 100 certyfikatów technicznych w zakresie baz danych, usług w chmurze (Oracle IaaS/PaaS), rozwiązań klasy Engineered Systems i innych. Oferujemy konsultacje eksperckie w obszarze utrzymania infrastruktury sprzętowej w zakresie baz danych na niej działających.

Od kilku lat stale współpracujemy z klientem z branży badawczej, któremu kompleksowo dostarczamy sprzęt i usługi chmurowe jak Oracle Database Appliance (ODA), licencje ze wsparciem oraz chmurę obliczeniową w kilku lokalizacjach na świecie. Jest to współpraca długofalowa i rozwija się wraz z rosnącymi potrzebami klienta, tj. stale przyrastającą ilością przetwarzanych przez niego danych. Jako partner Oracle wdrożyliśmy rozwiązanie czyli zainstalowaliśmy sprzęt, dostarczyliśmy licencje i na bieżąco dbamy o właściwą realizację usług przez okres trwania umowy w zakresie sprzętu i oprogramowania.

Oferujemy kompleksowy zestaw możliwości, w tym tworzenie rozwiązań opartych na Oracle Cloud, tworzenie środowisk wysokiej dostępności, dostrajanie wydajności, optymalizację zasobów licencyjnych Oracle i wiele więcej. Niezależnie od tego, czy chodzi o projektowanie nowych środowisk i konsolidację on-premise lub chmurową, czy migrację na nowe platformy sprzętowe i systemy operacyjne, jesteśmy dostawcą rozwiązań dla usług opartych na Oracle.

Przykładem, gdzie zaproponowane przez nas klientowi rozwiązanie Oracle spełniło swoje zadanie to wsparcie dużej instytucji publicznej świadczącej usługi zdrowotne. Zaproponowaliśmy klientowi konsolidację odizolowanych baz danych w ujednolicone środowisko o znaczeniu krytycznym przy wykorzystaniu m.in. nowoczesnych systemów sprzętowo-programowych Oracle Exadata. W ten sposób klient był w stanie uprościć swoją infrastrukturę IT i ulepszyć funkcjonalność połączonych urządzeń w krytycznym środowisku pacjenta.

To przykład jednego z kilku wdrożeń, w których w oparciu o rozwiązania Oracle umożliwiamy naszym klientom ułatwienie i uproszczenie operacji IT. Otrzymują modernizację swojego środowiska, która przekłada się na korzyści operacyjne jak i finansowe oraz zwiększenie bezpieczeństwa ich środowisk.

Kilka lat temu istniało duże zapotrzebowanie na wirtualizację, teraz w centrum uwagi jest konteneryzacja i usługi cloud. Wymaga to od nas jako dostawcy odpowiedniej reakcji na zachodzące zmiany w kierunku unowocześniania modeli biznesowych, modeli operacyjnych i wynikających z tych zmian potrzeb. Dzięki partnerstwu z Oracle oraz naszym specjalizacjom jesteśmy zawsze przygotowani na wymagania rynku.

Jako partner Oracle w przypadku każdej wielkości organizacji zawsze możemy zarekomendować i dokonać odpowiedniej standaryzacji, która daje wymierne rezultaty charakteryzujące się spójnością, powtarzalnością i brakiem błędów w systemach oraz zwiększeniem produktywności. Takie rekomendacje poprzedzamy zazwyczaj audytem środowiska IT w odniesieniu do konkretnych potrzeb klienta. Konsultujemy zaproponowane rozwiązanie, a następnie realizujemy i wdrażamy ustalony z klientem projekt.