Wyróżnienie Gazela Biznesu 2022

Redstack-gazele-biznesu-2022-news-1

Wyróżnienie Gazela Biznesu 2022

Miło nam poinformować, że i w tym roku znaleźliśmy się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP, w 23. edycji rankingu „Gazele Biznesu 2022”. Drugi rok z rzędu otrzymaliśmy to wyróżnienie, co jest dla nas nobilitacją. Dodatkowo znaleźliśmy się wśród firm, które poprawiły dotychczas zajmowaną pozycję. W naszym przypadku jest to dość istotny skok, który zawdzięczamy wprowadzeniu wyższych standardów zarządzania, poszerzeniu współpracy z klientami i partnerami technologicznymi oraz zastosowaniu innowacji w prowadzeniu działalności.

Gazela Biznesu to firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2019 r. i ma przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała wzrost przychodów ze sprzedaży, ani razu nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowanych zostało 4597 firm z całej Polski.

gazele_2022_123889040-white-bg_1145px

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma jest wiarygodna, dynamicznie się rozwija i jest w dobrej kondycji finansowej.

Dziękujemy za wyróżnienie naszym klientom, którzy obdarzyli nas zaufaniem.