Diamenty Forbesa 2023

redstacj-diamenty-forbsa-2023

Diamenty Forbesa 2023

W grudniu Red Stack Poland świętował swoje piąte urodziny i jest to ogromna nagroda za nasze starania oraz pracę, że tuż po zamknięciu pierwszych pięciu lat działalności zostaliśmy obdarowani renomowanym wyróżnieniem jakim są Diamenty Forbesa 2023.

Red Stack Poland znalazł się w zestawieniu firm o przychodach od 5 do 50 mln zł w piętnastej edycji rankingu. Zajął 307. pozycję w regionie mazowieckim, gdzie zarejestrowanych jest ponad 19 proc. krajowych przedsiębiorstw i jest też najwięcej diamentowych firm. Pełen ranking: tutaj

“Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów, długoterminowa współpraca i zachowanie najwyższej jakości usług. Jesteśmy solidną firmą. Staramy się doradzać naszym klientom zgodnie z kierunkiem ich rozwoju, a przy tym dotrzymujemy uzgodnionych terminów i zakresów prac” – podkreśla Paweł Polok Prezes Zarządu – “Diamenty Forbesa to poświadczenie wiarygodności i rzetelnego świadczenia usług naszym klientom. Bardzo nam miło i dziękujemy za docenienie naszych starań”.

Metodologia

W zestawieniu mogły wziąć udział firmy, które złożyły w terminie raporty do Krajowego Rejestru Sądowego za okres 2021 – 2017. Przedsiębiorstwom tym przyznany został pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy. Dodatkowe kryteria to wysoka płynność bieżąca, nie zaleganie kontrahentom z płatnościami, dodatni wynik finansowy i wartość kapitałów własnych. Na liście znalazły się w rezultacie firmy, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości.

Analitycy wycenili przedsiębiorstwa stosując metodę szwajcarską łączącą metodę majątkową i dochodową. Więcej na ten temat: tutaj

Źródło danych w rankingu

Dun&Bradstreet Poland – dane zweryfikowane przez Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej Branża/sektor

 

Nagrody dla Red Stack Poland:

Gazele Biznesu 2021

Gazele Biznesu 2022

Diamenty Forbesa 2023